POLUB NAS NA FEJSIE

Reklama

Reklama

SPORT


Sporty zimowe
10:30
Zawody Pucharu Świata w Davos - bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet
Biegi narciarskie
Piłka nożna
12:00
Getafe CF - Real Valladolid
Primera Division
Piłka nożna
12:30
Piast Gliwice - ŁKS Łódź
PKO Ekstraklasa
Piłka nożna
12:30
Hellas Werona FC - Torino FC
Serie A
Piłka ręczna
13:00
MMTS Kwidzyn - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
Piłka nożna
13:30
SV Sandhausen - Hamburger SV
2 Bundesliga
Snooker
13:45
Turniej Scottish Open w Glasgow - mecz finałowy
Snooker
Piłka nożna
14:00
Celta Vigo - RCD Mallorca
Primera Division
Piłka nożna
14:30
Feyenoord - PSV Eindhoven
Eredivisie
Piłka nożna
15:00
Korona Kielce - Cracovia
PKO Ekstraklasa
Siatkówka
15:00
Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu CMC Zawiercie
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
Piłka nożna
15:00
Manchester United FC - Everton FC
Premier League
Piłka nożna
15:00
AC Milan - US Sassuolo Calcio
Serie A
Piłka nożna
15:00
Bologna FC - Atalanta BC
Serie A
Piłka nożna
15:00
Juventus FC - Udinese Calcio
Serie A
Piłka nożna
15:30
VfL Wolfsburg - Borussia Mönchengladbach
Bundesliga
Piłka nożna
16:00
RCD Espanyol - Real Betis Balompie
Primera Division
Sporty zimowe
16:00
Zawody Pucharu Świata w Klingenthal
Skoki narciarskie
Piłka nożna
16:45
AZ Alkmaar - AFC Ajax
Eredivisie
Piłka nożna
17:30
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
PKO Ekstraklasa
Piłka nożna
17:30
Arsenal FC - Manchester City FC
Premier League
Koszykówka
17:30
Start Lublin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
Siatkówka
17:30
Cerrad Enea Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
Piłka nożna
18:00
FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Eintracht Frankfurt
Bundesliga
Piłka nożna
18:00
AS Roma - SPAL 2013
Serie A
Piłka nożna
18:30
Sevilla FC - Villarreal CF
Primera Division
Piłka nożna
19:30
Liga+ Extra
Magazyn piłkarski
Snooker
19:45
Turniej Scottish Open w Glasgow - mecz finałowy
Snooker
Siatkówka
20:30
MKS Będzin - Cuprum Lubin
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
Piłka nożna
20:45
ACF Fiorentina - Inter Mediolan
Serie A
Piłka nożna
21:00
Valencia CF - Real Madryt CF
Primera Division
Koszykówka
21:30
New Orleans Pelicans - Orlando Magic
NBA
Hokej
23:00
Winnipeg Jets - Philadelphia Flyers
NHL

Reklama